Skip to content Skip to footer
Müşteri Dönüşleri
Hızlı Entegrasyon
7/24 Destek Hizmeti
Oyun Dökümü
Uygun Ücretlendirme
Bütün Yazılımlara Entegrasyon
Almadığımız Şikayetler
Entegrasyona dair hiç olumsuz dönüş almadık
Verilen 7/24 destek her zaman aktif
%100 Güven Veriyoruz
Müşteri adına her şeyi biz yapıyoruz

Tombala API sistemlerimizle, kendi web sitenize veya bahis platformunuza tombala oyunlarını entegre etmek çok kolay. Sadece birkaç basit adımda başlayabilir ve Tombala API & entegrasyon işlemlerini hemen başlatabilirsiniz. Tombala API & entegrasyon yazarak bizimle iletişime geçin, size özel çözümler sunalım.

Türkiye’de ve dünya genelinde popülerleşen Tombala API sistemleri konusunda deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Yenilenen stüdyolarımızla, Mint Gaming Tombala API sistemi için gerekli tüm anahtarları hazırlayarak siz değerli müşterilere sunum yapmaktayız. Bizimle çalışmanın ve hizmet almanın avantajları için neden daha fazla beklesiniz? İletişime geçmek sizin için kazançlı olacaktır.

Tombala API Özellikleri:

  • 7×24 Aktif Çekiliş İmkanı
  • Fazla Kart Alma ve Limit Artırma Şansı
  • Hızlı Entegrasyon Süreci
  • Kolay Kullanımlı Arayüz
  • Kullanıcı Dostu Admin Paneli
  • Detaylı Muhasebe Bilgileri
  • Print Yazdırma Seçeneği

Sadece Tombala API hizmetimiz yok, aynı zamanda size hazır bir sistem de sunuyoruz. Eğer henüz bir siteniz yoksa ve entegrasyon için hazır değilseniz, size hemen kullanmaya başlayabileceğiniz bir Tombala sistemini gönderelim. Çift ekran yansıma sistemiyle Tombala çekilişinin heyecanını en üst düzeye çıkarın. Tombala API hizmeti ve hazır Tombala sitesi için hemen iletişime geçin.

Tombala Entegrasyonu Nasıl Yapılır? Skype iletişim adresimiz üzerinden ortak bir çalışma yapılır, API & entegrasyon dokümantasyonları paylaşılır, bilgiler gönderilir ve randevu oluşturulur. Belirlenen çalışma saatleri içinde veriler girilir ve bu süreç yaklaşık 1 hafta sürer. 1 haftanın sonunda sisteminize Tombala entegrasyonu tamamlanır, test süreci başarıyla geçildikten sonra sisteminiz aktif hale gelir. 25+ slot firması tek API ile sitenizde aktif olur, yaklaşık 1000+ oyunla. Tombala API & entegrasyon yapmadan önce bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. En hızlı ve en iyi çözümlerle Totoboekolbayilik.com olarak hizmetinizdeyiz, 7×24 teknik destek ile her an yanınızdayız. Sistemlerinizi geliştirmek için hazır olun, en uygun oranlar ve entegrasyon ücretleri ile hizmet alabilirsiniz. Garantisini sizlere sunuyoruz. Hizmet almak istiyorsanız, kesinlikle bizimle çalışmalısınız ve sisteminizin ne kadar hızlı bir süreçte entegre edildiğini görmelisiniz.

Tombala API sistemimizin yanı sıra Slot, Ezugi, Mint Gaming, Betradar XML, Vivo Gaming ve Evolution Gaming gibi oyunları da entegre etmek aynı şekilde hızlı ve kolaydır. Daha fazla bilgi almak için WhatsApp destek hattımıza yazabilirsiniz.